DİLA DEMİR, lisans eğitimine  Beykent  Üniversitesi  Psikoloji  bölümüne başarı bursuyla kabul alarak, 2014 yılında onur derecesiyle mezun olmuştur. Ardından Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Psikoterapi alanında uygulama yapabilmek ve yetkinlik kazanmak için, Psikoterapi Ensitüsü’nde 3 yıl süren Psikoterapi eğitiminin  teorik, formülasyon ve süpervizyon aşamalarını başarıyla tamamlamıştır.

Dila Demir, her danışanına en fayda sağlayacak psikoterapi yöntemini belirleyebilmek  adına birçok terapi ekolüne hakim olmakta ve psikoterapi repertuarını geniş yelpazede tutmaktadır.

Lisans  eğitimi sırasında;  İstanbul Çapa Tıp Fakültesi(Prof.Dr.Öget Öktem Tanör) eşliğinde ,

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi  ve Karamürsel Devlet Hastanesi’nde psikolog olarak staj yapmış ve kendini geliştirmeyi amaçlamıştır.

Lisans eğitimi süresince, birçok ulusal kongre, seminer ve eğitimlere katılarak güncel kalmaya devam etmektedir.

Mezuniyetinin ardından, özel hastane,rehabilitasyon merkezi, anaokulu ve özel okul kurumlarında eğitim ve bireysel danışmanlık hizmeti vermiştir.

Psikoterapi Ensitüsü Derneği ve Psikoterapi Ensitüsü Hipnoz Derneği üyesidir. İyi ve akademik seviyede ingilizce bilmektedir.

Şuanda kurucusu olduğu Dila Demir Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen terapisi, evlilik-aile ve çift terapisi, pedagoji, cinsel terapi, öğrenci danışmanlığı, kurumsal danışmanlık ve eğitim-seminer organizasyonları hizmetlerine aktif olarak devam etmektedir.

DİLA DEMİR; KARAMÜRSEL-YALOVA ve İZMİT ‘te  aktif olarak danışanlarına hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri


 • Adres : Yalova Adres:
  Merkez mah. Mali müşavirler sitesi karşısı, villa E3 , Merkez / Yalova

  İzmit Adres :
  Ömerağa mah. Fethiye cad. Tanaydın iş hanı, kat 3 İzmit / Kocaeli

  Karamürsel Adres :
  4 Temmuz Mah. İnönü Cad. Hakan Kurt Sk. No:15/3Karamürsel / KOCAELI
 • Telefon : 0 536 577 4342
 • E-Posta : info@dilademir.com.tr

Facebook'tan Takip Edin!